Doğumgünü

  • En değerli varlığınız çocuğunuzum bir yaş daha büyüdüğü bu özel günde, onun mutlu olup kendini özel hissedeceği, ailesi olarak sizlerin de bu unutulmaz eğlenceye keyifle eşlik edeceği bir partiler düzenliyoruz.

    Doğum gününün olmazsa olmazı olan “eğlence” bizim için çok önemli bu yüzden deneyimli animatörlerimizle birlikte hijyenik ve güvenli bir oyun alanında sunduğumuz oyunlar , eğlenceli top havuzu, pinyata, müzikler ,karaoke ,ilizyon ,balonbaz, minichef ve daha bir çok aktivite ile desteklenen bir doğumgünü yaşatmış oluyoruz.

    Parti esnasında ailelerin ve çocukların  yiyecek-içecek servisini yapan ve daima gözetim altında tutan profesyonel elemanlarımız sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve çocuğunuz eğlenirken siz de size ayrılmış  alanda misafirlerinizle birlikte keyifle yemeğinizi yiyip çayınızı ve kahvenizi yudumlayabileceksiniz.

    Party Point olarak diğer parti evlerinden farkımız hangi paketimizi seçerseniz seçin sizin seçtiğiniz  özel bir temayı partinize uyguluyoruz. Grafiker eşliğinde çalıştığımız için seçeceğiniz temayla ilgili sınırımız yok.

    Doğum günlerinde ve diğer organizasyonlarınızda ikram edilen çeşitlerimiz parti evimizin mutfağında hijyenik ve güvenilir ürün çeşitleriyle hazırlanmaktadır.